هنگام استفاده از ورق آنلاین شما با رعایت شرایط زیر موافقت می کنید. شرایط با نخستین استفاده شما از امکانات برنامه و یا وبسایت بلافاصله قابل اجرا می شوند .

- توصیه می کنیم هرگز اطلاعات شخصی خود یا دیگران را (مثل آدرس، شماره تلفن، نام کاملتان، یا ایمیل) در مکانهای عمومی برنامه منتشر نکنید. به سود خود کاربر است که از انتشار این دست اطلاعات بپرهیزد.

- لطفاً در برخورد با دیگر کاربران لحن مودبانه را حتی در صورت بروز مشاجره لفظی، از دست ندهید. به نظرات دیگران احترام بگذارید و از حمله‌های شخصی صرف نظر کنید. با دیگر کاربران طوری رفتار کنید که از دیگران در برخورد با خود انتظار دارید.

- شکیبا باشید: کاربران از جنسیت و سنین مختلف با توانایی های گوناگون ممکن است در برنامه و یا وبسایت حضور داشته باشند.

-گفتگوها باید با لحنی مناسب انجام شود، نه با نیت بد یا برای آزردن دیگران . گفتگوهای با مضمون نژادپرستانه، پورنوگرافی، تبعیض جنسیتی، بیگانه‌ستیزی یا توهین‌آمیز بر خلاف قوانین ورق آنلاین میباشد. لطفاً از دامن زدن به این نوع گفتگوها به هر شکل خودداری کنید.

- انجام گفتگوهای اخلالگرانه، توهین آمیز و برخورنده ممنوع میباشد.

- گفتگوها نباید شامل موردی غیرقانونی یا اعتراض برانگیز باشد: موارد غیرقانونی، آزاردهنده، تهدیدآمیز، ضددین، شامل اشارات جنسی یا به هر صورت اعتراض برانگیز قابل قبول نیست.

- انتشار نظرات یا مطالب تخریبگر در حین گفتگوها ، ایجاد تشنج یا بیان مطالب محرک و استفاده از عبارات و کلمات مستهجن با هدف جلب توجه دیگران ممنوع است. - نام کاربری شما نیز نباید شامل کلمات نامناسب (بی ادبانه یا توهین آمیز) باشد.

ورق آنلاین این حق را برای خود محفوظ نگه می‌دارد که از ورود کاربرانی که موضوعات زیر را در گفتگوها منتشر می‌کنند، جلوگیری یا آنها را به مراجع قانونی معرفی کند :

- موضوعاتی که نفرت نسبت به نژاد، مذهب، جنسیت، معلولیت، سن و یا گرایش جنسی خاصی را تشویق کند یا رفتار نامناسب اجتماعی را تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

- مباحثی که به منظور تبلیغ علیه گروه خاصی از گروه های اجتماعی مطرح شود و یا بخش های آسیب پذیر جامعه را هدف قرار دهد.

- خشونت را تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

- فعالیت های غیر قانونی را تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

در صورت نقض این مقررات ممکن است ایمیلی از ما دریافت کنید مبنی بر اینکه چرا حساب شما بطور موقت مسدود شده است. این ایمیل شامل هشداری است که ادامه نقض قوانین منجر به لغو دائمی حساب شما خواهد شد.

در نظر داشته باشید که ورق آنلاین در قبال خطاهای احتمالی، خسارت‌ها یا داده‌های از دست رفته هیچ‌گونه تعهدی ندارد.

امیدواریم حضور شما در ورق آنلاین هم برای شما و هم برای سایر کاربران سرگرم کننده و لذت بخش باشد. اگر پرسشی دارید یا به مشکلی فنی برخوردید لطفاً این موضوع را حتما با ما در میان بگذارید و همچنین با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر این خدمات یاری کنید .

حریم خصوصی.

رعایت حریم شخصی کاربران برای ورق آنلاین بسیار حائز اهمیت است.

بخشی از اطلاعاتی که ورق آنلاین ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام در وبسایت ثبت میکنید

نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل جهت ارتباط با کاربر مانند بازیابی رمز عبور فراموش شده استفاده میشود.